Personal

Richard Mellqvist – VD, Ägare
richard@rmwtech.se
Administration, Elinstallation, Service, Entreprenad.

 

Sebastian Mellqvist – Styrelseordförande, Ägare
sebastian@rmwtech.se
Administration, Elinstallation, Service, Entreprenad, Rulltrappor.

 

Rolf Mellqvist – Samordnare
rolf@rmwtech.se
Elinstallation, Service, Entreprenad.

 

Mathias Chumbo – Elektriker
mathias@rmwtech.se
Elinstallation, Entreprenad, Service
 

Hedayat Arzani – Elektriker
hedayat@rmwtech.se
Elinstallation, Entreprenad, Service
 

Adam Åsberg – Elektriker
adam@rmwtech.se
Elinstallation, Entreprenad, Service, Fiber

Comments are closed.